Již tradičně v návaznosti na velikonoční program ve Valašském muzeu v přírodě a další velikonoční akce vypravujeme o bílé sobotě, velikonoční neděli a velikonočním pondělí posilové spoje na lince 980 Ostrava - Frýdek-Místek - Frenštát p. Radh. - Rožnov p. Radh.
Časy odjezdů z Ostravy: 7:50, 9:50, 11:50, 13:50, 15:50, 17:50
Časy odjezdů z Rožnova pod Radhoštěm: 8:30, 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Posilové spoje jedou zpravidla před pravidelným spojem, jsou vedeny jako zrychlené a obsluhují pouze vybrané zastávky na trase linky. Spoje jsou uvedeny v jízdním řádu linky 980 modrou barvou a naleznete je rovněž ve vyhledávačích spojení.
Přejeme vám šťastnou cestu!
News
The latest news from the Moravian-Silesian Region.
Velikonoční posílení dopravy na autobusové lince 980
Již tradičně v návaznosti na velikonoční program ve Valašském muzeu v přírodě a další velikonoční akce vypravujeme posilové spoje na lince 980.
KODIS získal dotace z EU na projekty informačních terminálů a informačních panelů
Společnost Koordinátor ODIS, s.r.o. získala podporu z fondů Evropské unie pro projekty, týkajících se prodejních a informačních terminálů a elektronických informačních panelů.
Upozornění pro cestující mezi Polskem a Českem
Vážení cestující, dovolujeme si vás informovat o záměru Polské republiky obnovit kontroly cestujících ve vlacích, které překračují státní hranici mezi Českem a Polskem.
Nabídka práce: Zástupce hlavního ekonoma, senior účetní
Společnost Koordinátor ODIS s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Zástupce hlavního ekonoma, senior účetní.