Koordinátor ODIS s.r.o.
5 měsíců

Změny na linkách ODIS od 28. 3. 2022

Vážení cestující,
k pondělí 28. 3. 2022 dochází k mimořádné změně v jízdních řádech v oblasti obcí Kunčice p. Ondřejníkem a Tichá a také v oblasti mošnovského letiště.

V souvislosti s požadavky na revizi jízdních řádů ze strany obcí Kunčice pod Ondřejníkem a Tichá dochází ke změnám v jízdních řádech linek č. 651 a 657.

  • Na lince č. 651 je spoj č. 10 veden již ze zastávky Kunčice p.Ondřejníkem žel.st. a je veden v dřívější časové poloze s odjezdem z výchozí zastávky v 14.24 hod.
  • Na lince č. 657 je spoj. č. 16 s odjezdem ze zastávky Frýdlant n.Ost.,žel.st. v 14.20 hod. prodloužen ze zastávky Kunčice p.Ondř.,rozc. K žel.st. dále po trase linky přes Kunčice p. Ondř.,kostel a Tichou,kult.dům do Frenštátu pod Radhoštěm.
  • Na lince č. 657 je spoj. č. 19 opožděn z výchozí zastávky Frenštát p.Radh.,u škol o 10 minut. Bude tak odjíždět v 14.42 hod.

V souvislosti s letním letovým plánem dochází také k úpravě provozu autobusové linky č. 333. Na lince jsou tak doplněny spoje, které zajišťují spojení na, resp. z letiště dle příletů a odletů letadel. Vybrané spoje této linky vyčkávají zpožděných příletů letadel až po dobu 60 minut. Uvedené informace jsou k nalezení v jízdním řádu linky.

Aktuality

Nejnovější zprávy ze světa dopravy v Moravskoslezském kraji.

S ODISem do Polska

S ODISem do Polska

Od 1. srpna 2022 bude obnovena železniční doprava mezi Českým Těšínem a Cieszynem, a to linkou S7 (Frýdek-Místek – Český Těšín – Cieszyn).

19 dní
Nabídka práce: pozice Dispečer

Nabídka práce: pozice Dispečer

Společnost Koordinátor ODIS s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici dispečera centrálního dispečerského pracoviště Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS.

přibližně měsíc
Nové slevy ve veřejné dopravě v ODIS od 1. 7. 2022

Nové slevy ve veřejné dopravě v ODIS od 1. 7. 2022

Nově se zavádí sleva 50 % z plného jízdného pro osoby ve 3. stupni invalidity.

přibližně 2 měsíce
S ODISKOU NA HRAD

S ODISKOU NA HRAD

Držitelé personifikované ODISky mají od začátku července do konce září padesátiprocentní slevu na hradech Hukvaldy a Sovinec a na zámcích Bruntál, Nová Horka, Nový Jičín a Frýdek.

přibližně 2 měsíce
Zobrazit více aktualit