Koordinátor ODIS s.r.o.
3 měsíce

ODISka v mobilu

Ve spolupráci s Dopravním podnikem Ostrava jsme spustili žádanou novinku – nosič dlouhodobých časových jízdenek ODIS v mobilním telefonu = ODISka v mobilu.

V naší mobilní aplikaci ODISapka nebo v mobilní aplikaci Moje DPO si snadno a rychle zřídíte ODISku v mobilu. Stačí nahrát Vaši fotografii, u žadatelů, kteří mají nárok na slevu, pak rovněž příslušné doklady, a vyčkat na kontrolu a potvrzení z naší strany.

ODISka v mobilu je zdarma: ušetříte tedy poplatek 130,- Kč za objednání klasické plastové ODISky.

ODISka v mobilu je propojena s e-shopem www.odiska.cz , resp. eshop.dpo.cz . Nákup kupónu a další operace tak můžete provádět buď přímo v mobilní aplikaci nebo na e-shopu.

Upozornění pro držitele stávajících čipových karet ODISka: ODISka v mobilu není kopií klasické plastové ODISky, kupón nelze převést z původní ODISky na ODISku v mobilu. Pokud máte kupón na klasické ODISce, musíte se nadále prokazovat touto plastovou kartou. Pro přechod z klasické ODISky na ODISku v mobilu doporučujeme nechat doběhnout platnost Vašeho kupónu na původní kartě a nový kupón si již zakoupit na ODISku v mobilu.

Pozor: v první etapě lze ODISku v mobilu využívat pouze u Dopravního podniku Ostrava. V příštím roce plánujeme rozšíření ODISky v mobilu na všechny dopravce ODIS.

Manuál ODISka v mobilu

Aktuality

Nejnovější zprávy ze světa dopravy v Moravskoslezském kraji.

Tarifní změny v ODIS od 11. 12. 2022

Tarifní změny v ODIS od 11. 12. 2022

Od neděle 11. prosince 2022 dojde v rámci integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS k několika tarifním změnám.

8 dní
Spuštění Městské karty Krnov na ODISce

Spuštění Městské karty Krnov na ODISce

Funkcionalitu Městské karty Krnov lze zdarma aktivovat na libovolné čipové kartě ODISka.

12 dní
Změny jízdních řádů od 11. 12. 2022

Změny jízdních řádů od 11. 12. 2022

Od neděle 11. prosince 2022 dochází ke změnám jízdních řádů linek ODIS.

23 dní
Dopravní infocentrum ODIS Ostrava

Dopravní infocentrum ODIS Ostrava

Dopravní infocentrum ODIS Ostrava od 2. 11. 2022 nově na ul. Poděbradova.

přibližně měsíc
Zobrazit více aktualit