Koordinátor ODIS s.r.o.
10 dní

Nabídka práce na pozici dispečer

Společnost Koordinátor ODIS s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici dispečera centrálního dispečerského pracoviště Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS.

Náplň práce

  • Monitorování a řízení provozu veřejné dopravy v ODIS
  • Vyhodnocování provozu a zpracování provozních výkazů
  • Předávání informací cestujícím prostřednictvím elektronických komunikačních nástrojů
  • Komunikace s dopravci a cestujícími

Požadujeme

  • Vzdělání minimálně středoškolské s maturitou (dopravní zaměření výhodou) nebo praxi v oboru minimálně 3 roky
  • Znalost dopravní problematiky
  • Základní znalost území Moravskoslezského kraje
  • Základní znalost Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje
  • Práce s PC, kancelářským balíčkem MS Office
  • Komunikativnost
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu

Druh pracovního poměru

  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
  • Práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Mzda po zaškolení 35 tis. Kč plus přílatky
  • Zázemí stabilní společnosti jejímiž společníky jsou Moravskoslezský kraj a Statutární město Ostrava
  • Práci na plný úvazek
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • Přátelský kolektiv

Možný nástup:

  • Ihned nebo dle dohody

Životopisy prosím zasílejte na kontakty:

Bc. Tomáš Witoszek, DiS.
28. října 3388/111, 702 00   Ostrava
nebo emailem na adresu tomas.witoszek@kodis.cz

Aktuality

Nejnovější zprávy ze světa dopravy v Moravskoslezském kraji.

Zobrazit více aktualit