Koordinátor ODIS s.r.o.
přibližně 2 měsíce

Automatizované opakované platby na E-shopu ODIS

Představujeme cestujícím užitečnou funkci, která je k dispozici na E-shopu ODIS: automatizované opakované platby.

Pokud si pravidelně kupujete dlouhodobé časové jízdenky (7denní, 30denní, 90denní nebo 180denní), je tato novinka určena přímo Vám. Stačí, když si jednou nastavíte automatizovanou opakovanou platbu a pak již nebudeme muset myslet na to, kdy je potřeba zakoupit jízdenku na další období – systém jízdenku na další navazující období zakoupí automatizovaně a platbu strhne z Vaší přiřazené bankovní platební karty. Informace o proběhlých nákupech či případných problémech Vám systém zašle e-mailem. 

Jediné, co je potřeba si pohlídat, je to, abyste měli k automatizované platbě vždy přiřazenu platnou bankovní platební kartu.

Novou automatizovanou platbu lze aktivovat po přihlášení do E-shopu ODIS na adrese www.odiska.cz, volbou Automatizovaná platba v levém menu e-shopu.

Automatizovanou platbu si můžete aktivovat u všech druhů nosičů dlouhodobých časových jízdenek, tedy u ODISek a pro využití ve vozidlech Dopravního podniku Ostrava rovněž u ODISek v mobilu a u bankovních platebních karet.

Aktuality

Nejnovější zprávy ze světa dopravy v Moravskoslezském kraji.

S ODISkou za zážitky

S ODISkou za zážitky

Stejně jako v loňském roce mohou držitelé personifikované platné ODISky využít slevu při návštěvě vybraných hradů, zámků a kulturních zařízení v Moravskoslezském kraji.

4 dny
Tarifní změny v ODIS od 11. 6. 2023

Tarifní změny v ODIS od 11. 6. 2023

Od neděle 11. června 2023 dojde v rámci integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS k několika tarifním změnám.

5 dní
Změny jízdních řádů od 11. 6. 2023

Změny jízdních řádů od 11. 6. 2023

Od neděle 11. června 2023 dochází ke změnám jízdních řádů linek ODIS.

8 dní
Změna obsluhy letiště Leoše Janáčka Ostrava

Změna obsluhy letiště Leoše Janáčka Ostrava

Od 1. 5. 2023 dochází ke změně v obsluze letiště Leoše Janáčka Ostrava v Mošnově.

přibližně měsíc
Zobrazit více aktualit